Iedegta VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes "Jelgava 2019" uguns

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:00, 13. jūnijs 0

Ceturtdien, 13.jūnijā Ventspils pludmalē, autostāvvietā pie Dienvidu mola, kur 2004.gadā tika ierīkota Olimpiādes uguns iedegšanas vieta, tika iedegta VIII Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes lāpa, kura aizceļos uz Jelgavu, uz Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes norises vietu.

Lāpas iedegšanas pasākumā uzrunas teica Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Dalībniekus ar muzikāliem priekšnesumiem sveica Katrīna Bindere-Čodere, popgrupa “Jūras akmentiņi” un deju studija “Prieks”.

Olimpisko lāpu no Ventspils uz Jelgavu nogādās Jelgavas sportisti, kuri piedalīsies Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē ar Jelgavas pilsētas talismanu Alni.

Olimpiādes atklāšana notiks Jelgavā 5.jūlija vakarā plkst. 21.00 un to ievadīs dalībnieku gājiens Zemgales Olimpiskā centra stadionā.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Jelgavā norisināsies no 5.jūlija līdz 7.jūlijam. Sacensības notiks arī Valmierā, Brocēnos, Dobelē, Engurē, Jūrmalā, Ozolniekos, Rīgā un Tukumā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem