Pirmajā daļā notika Vsevoloda Zeļonija sporta skolas jauno sportistu paraugdemonstrējumi ar izstrādātās programmas metodiskā materiāla uzdevumu izpildi, kas būtu jāapgūst projektā iesaistītajiem bērniem.

Otrajā daļā paši semināra dalībnieki teorētiskās zināšanas pielietoja praksē. Izpildīja akrobātiskus elementus, vispārattīstošos un sagatavojošos vingrinājumus kā arī krišanas tehnikas pamatus. 

Trešajā daļā tika izvērtēts kritikas pielietojums (konstruktīva un destruktīva), pareiza un pakāpeniska mērķu izvirzīšana (un to sasniegšana), kā arī vecumposmam raksturīgākās fizioloģiskās un psiholoģiskās izmaiņas bērniem skolas vecumā. 

Drošas krišanas programma tiek attīstīta Latvijas Džudo Federācijas prezidenta [olympian id="455" name="Vsevoloda Zeļonija"] uzraudzībā un projekta koordinators ir Latvijas Džudo Federācijas Izglītības un Attīstības komitejas loceklis, starptautisko projektu vadītājs - Agris Draviņš.

Nākošā gada sacensību kalendārā jau ir iekļautas starp skolu sacensības džudo, kas arī dod oficiālus reitinga punktus skolām.

Paldies visiem dalībniekiem un kopā padarīsim drošāku, pozitīvāku un pilnvērtīgu mūsu bērnu attīstību.

Latvijas Džudo Federācija