LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija, 04.06.2024.

Ar šo, atbilstoši Biedrības “Latvijas Olimpiskā komiteja” (LOK) Statūtu punktiem 7.2. un 7.7., kā arī to attiecīgajiem apakšpunktiem, saskaņā ar LOK Izpildkomitejas 2024. gada 17. aprīļa sēdes lēmumu Nr. 5.1. (Protokols Nr.5), LOK Valde paziņo, ka LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesija notiks 2024. gada 4. jūnijā, pulksten 09.00 (reģistrācija no pulksten 08:00), Radisson Blu Daugava Hotel, Kuģu ielā 24, Rīgā.

Ģenerālās asamblejas sesijas Darba kārtībā iekļauti sekojoši jautājumi:
1) Pārskats par LOK darbību 2021. – 2024. gados;
2) LOK individuālo locekļu vēlēšanas un LOK ĢA sastāva izveidošana;
3) Debates;
4) LOK Prezidenta, Ģenerālsekretāra, Izpildkomitejas vēlēšanas;
5) LOK Revīzijas komisijas vēlēšanas.

Atbilstoši LOK Statūtu punktam 7.7.2., katram LOK biedram – Olimpiskā sporta veida federācijai – ir tiesības izvirzīt kandidātus ievēlēšanai par:
- par LOK Individuālajiem locekļiem;
- par LOK Prezidentu;
- par LOK Ģenerālsekretāru;
- par LOK IK locekli un, ievēlēšanas gadījumā Izpildkomitejā, arī par vienu no 3 (trim) LOK Viceprezidentiem;
- par LOK Revīzijas komisijas locekli.

No katras Olimpiskā sporta veida federācijas ievēlēšanai iespējams izvirzīt ne vairāk kā divus (dažādu dzimumu) kandidātus ievēlēšanai par LOK Individuālajiem locekļiem, ne vairāk kā vienu kandidātu LOK Prezidenta amatam, vienu kandidātu LOK Ģenerālsekretāra amatam, vienu kandidātu LOK IK locekļa amatam un vienu kandidātu LOK Revīzijas komisijas locekļa amatam.
Lūdzam rūpīgi iepazīties ar pievienoto LOK Ģenerālās asamblejas sastāva veidošanas un vēlēšanu nolikumu (Vēlēšanu nolikumu), tai skaitā LOK Individuālo locekļu un LOK IK sastāva ievēlēšanas kārtību un nosacījumiem.

Lai pieteiktu kandidātus ievēlēšanai par LOK Individuālajiem locekļiem, LOK Prezidentu, LOK Ģenerālsekretāru, LOK IK locekļiem un LOK Revīzijas komisijas locekļiem, LOK Statūtu punkta 7.7.3. un LOK Ģenerālās asamblejas sastāva veidošanas un vēlēšanu nolikuma (Vēlēšanu nolikuma) punkta 3. kārtībā informācija par izvirzītajiem kandidātiem, iekļaujot iesniegumā arī kandidāta dzīvesgājuma aprakstu un viņa rakstisku piekrišanu būt izvirzītam un, ievēlēšanas gadījumā, pildīt uzliktos pienākumus, kā elektroniski parakstītu dokumentu jānosūta uz LOK oficiālo e-pasta adresi ([email protected]) vai jāiesniedz LOK Valdei personīgi ne vēlāk kā 1 (vienu) kalendāro mēnesi pirms vēlēšanu sesijas, tas ir līdz 2024. gada 7. maijam. Iesniegums sagatavojams, aizpildot šīs vēstules pielikumā pievienoto formu.

Kandidātu saraksti un par kandidātiem iesniegtie publiskojamie dati visiem kandidātiem vienlaicīgi tiks publicēti LOK tīmekļa vietnē olimpiade.lv, ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā pēc pieteikšanas termiņa beigām. Kandidātu sarakstu skatīt zemāk. 

Pieteiktie kandidāti ir aicināti iesaistīties vēlēšanu kampaņā un digitālā formātā iesniegt publicēšanai LOK tīmekļa vietnē olimpiade.lv ne vēlāk kā 15 (piecpadsmit) dienas pirms sesijas:
- kandidāta fotoportretu; (piezīme: fotoportrets iesniedzams vispārpieņemtā digitālā formātā)
- plānotās LOK 2024. - 2028. gada darbības programmas kopsavilkumu (nepārsniedzot 4000 rakstu zīmes), pie kam šādu programmas kopsavilkumu iespējams sagatavot kā atsevišķam kandidātam, tā vairākiem kandidātiem kopā;
- video prezentāciju, atbildot uz trīs iepriekš LOK mājas lapā publicētiem, LOK Izpildkomitejas saskaņotiem, jautājumiem; (prezentācija iesniedzama kā saite uz attiecīgo saturu kādā no vispārpieņemtiem straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem – youtube u.c.);

Iesniegtie aģitācijas materiāli visi vienlaicīgi nākamajā dienā pēc iesniegšanas termiņa beigām jeb ne vēlāk kā 10 (desmit) dienas pirms sesijas tiks publicēti LOK tīmekļa vietnē olimpiade.lv.


Informācija par pieteiktajiem LOK prezidenta kandidātiem LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijai 2024. gada 4.jūnijā.

N.p.k.*

LOK prezidenta kandidāts

LOK Biedrs - Olimpiskā sporta veida federācija

Materiāli

1.

Dāle Ansis

Latvijas Burāšanas savienība

CV

2.

Koziols Viesturs

Latvijas Hokeja federācija

CV

Programma

Foto

3.

Lagzdiņš Arnis

Latvijas Vieglatlētikas savienība 

CV

Programma

4.

Lazdiņš Raimonds

Latvijas Beisbola un Softbola federācija

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija

Latvijas Boksa federācija

Latvijas Džudo federācija

Latvijas Galda tenisa federācija

Latvijas Handbola federācija

Latvijas Jātnieku federācija

Latvijas Kērlinga asociācija

Latvijas Loka šaušanas federācija

Latvijas Modernās pieccīņas federācija

Latvijas Paukošanas federācija

Latvijas Sērfošanas un SUP federācija 

Latvijas Sporta cīņas federācija

Latvijas Svarcelšanas federācija

Latvijas Triatlona federācija

Latvijas Vingrošanas federācija

CV

Programma

Foto

5.

Reirs Jānis

Latvijas Kamaniņu sporta federācija

CV


Informācija par pieteiktajiem LOK ģenerālsekretāra kandidātiem LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijai 2024. gada 4.jūnijā.

N.p.k.*

LOK ģenerālsekretāra kandidāts

LOK Biedrs - Olimpiskā sporta veida federācija

Materiāli

1. 

Keselis Raitis

Latvijas Beisbola un Softbola federācija

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija

Latvijas Boksa federācija

Latvijas Jātnieku federācija

Latvijas Kērlinga asociācija 

Latvijas Loka šaušanas federācija

Latvijas Modernās pieccīņas federācija

Latvijas Paukošanas federācija

Latvijas Sērfošanas un SUP federācija

Latvijas Slidošanas asociācija

Latvijas Triatlona federācija

CV

Programma

Foto

2.

Lazdiņš Raimonds

Latvijas Handbola federācija

CV

Programma

3.

Lejnieks Kārlis

Latvijas Regbija federācija

Latvijas Tenisa savienība

Latvijas Vingrošanas federācija

CV

Programma

4.

Metnieks Nauris

Latvijas Badmintona federācija

CV

Programma

Foto


Informācija par pieteiktajiem LOK Izpildkomitejas locekļu kandidātiem LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijai 2024. gada 4.jūnijā.

N.p.k.*

LOK IK locekļa kandidāts

LOK Biedrs - Olimpiskā sporta veida federācija

Materiāli

1.

Bergmanis Raimonds

Latvijas Šaušanas federācija

CV

2.

Birulis Ainārs

Latvijas Beisbola un Softbola federācija

CV

3.

Blumbergs Guntis

Latvijas Svarcelšanas federācija

CV

4.

Čerņavskis Kristaps

Latvijas Volejbola federācija

CV

5.

Dupats Edgars

Latvijas Peldēšanas federācija

CV 

6.

Gulbis Ritvars

Latvijas Kērlinga asociācija

CV

7.

Jozepsone Ina

Latvijas Galda tenisa federācija

CV

8.

Kuzmnis Jānis

Latvijas Skeitborda federācija

CV

9. 

Laure Lelde

Latvijas Kanoe federācija

CV

10. 

Lazdiņš Raimonds

Latvijas Handbola federācija

CV

11.

Liepiņš Jānis

Latvijas Modernās pieccīņas federācija

Latvijas Paukošanas federācija

CV

12.

Ļeščinska Jūlija

Latvijas Džudo federācija

CV

13.

Markss Toms

Latvijas Riteņbraukšanas federācija

CV

14.

Mežeckis Romāns

Latvijas Jātnieku federācija

CV

15.

Miļkevičs Dmitrijs

Latvijas Vieglatlētikas savienība

CV

16.

Pļāvējs Roberts

Latvijas Hokeja federācija

CV

17.

Prokofjeva Natālija

Latvijas Vingrošanas federācija

CV

18.

Pulks Olafs

Latvijas Futbola federācija

CV

19.

Raugulis Agris

Latvijas Slēpošanas federācija

CV

20.

Rožkalns Kaspars

Latvijas Burāšanas savienība

CV

21.

Sakniņš Kaspars

Latvijas Biatlona federācija

CV

22.

Stobovs Edgars

Latvijas Boksa federācija

Latvijas Sporta cīņas federācija

CV

23.

Ščerbatihs Viktors

Latvijas Loka šaušanas federācija

CV

24.

Vasks Klāvs

Latvijas Kamaniņu sporta federācija

CV

25.

Vents Kārlis

Latvijas Regbija federācija

CV

26.

Vējonis Raimonds

Latvijas Basketbola savienība

CV

27.

Zeltiņš Ansis

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija

CV


Informācija par pieteiktajiem LOK Revīzijas komisijas kandidātiem LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijai 2024. gada 4.jūnijā.

N.p.k.*

LOK Revīzijas komisijas kandidāts

LOK Biedrs - Olimpiskā sporta veida federācija

Materiāli

1.

Ābele Agita

Latvijas Slidošanas asociācija

CV

2.

Ābeltiņa Dace

Latvijas Kamaniņu sporta federācija

CV

3.

Ekmanis Zintis

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija

Latvijas Handbola federācija

CV

4.

Feldmanis Andris

Latvijas Modernās pieccīņas federācija

CV

5.

Liepiņš Māris

Latvijas Taekvando federācija

CV

6.

Mauriņš Kristaps

Latvijas Riteņbraukšanas federācija

CV

7.

Zaļupe Diāna

Latvijas Kanoe federācija

CV


Informācija par pieteiktajiem LOK Individuālo locekļu kandidātiem LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijai 2024. gada 4.jūnijā.

N.p.k.*

LOK Individuālā locekļa kandidāts

LOK Biedrs - Olimpiskā sporta veida federācija

Materiāli

1.

Apinis Pēteris

Latvijas Sporta deju federācija

CV

2.

Ābele Agita

Latvijas Slidošanas asociācija

CV

3.

Āze Ērika

Latvijas Paukošanas federācija

CV

4.

Babra Aleksandrs

Latvijas Handbola federācija

CV

5.

Beļikova Ludmila

Latvijas Vieglatlētikas savienība

CV

6.

Bīriņa Līga

Latvijas Handbola federācija

CV

7.

Blumbergs Guntis 

Latvijas Svarcelšanas federācija

CV

8.

Bogdanova Baiba

Latvijas Galda tenisa federācija

CV

9.

Buša Aija

Latvijas Sērfošanas un SUP federācija

CV

10.

Caune Dainis

Latvijas Kanoe federācija

CV

11.

Cīrule Līga

Latvijas Loka šaušanas federācija

CV

12.

Daugavietis Dāvis Mārtiņš 

Latvijas Golfa federācija

CV

13.

Draudiņš Aivars

Latvijas Jātnieku federācija

CV

14.

Dupats Edgars

Latvijas Beisbola un Softbola federācija

CV

15.

Fogelis Einars

Latvijas Kamaniņu sporta federācija

CV

16.

Gemze Zane

Latvijas Hokeja federācija

Latvijas Triatlona federācija

CV

17.

Gods-Romanovska Dace

Latvijas Kamaniņu sporta federācija

CV

18.

Grants Juris

Latvijas Triatlona federācija

CV

19.

Grigorjeva Anastasija 

Latvijas Sporta cīņas federācija

CV

20.

Gulbe Dace 

Latvijas Boksa federācija

CV

21.

Jerošenko Vadims

Latvijas Boksa federācija

CV

22.

Jēkabsone-Žogota Anete

Latvijas Basketbola savienība

CV

23.

Judeika Janika

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija

CV

24.

Kalniņš Andris 

Latvijas Modernās pieccīņas federācija

CV

25.

Kaminskis Gints

Latvijas Šaušanas federācija

CV

26.

Keselis Raitis

Latvijas Slidošanas asociācija

CV

27.

Krūms Edvīns

Latvijas Vieglatlētikas savienība

CV

28.

Lakučs Ivo

Latvijas Riteņbraukšanas federācija

CV

29.

Lejnieks Kārlis

Latvijas Tenisa savienība

CV

30.

Liepiņš Māris

Latvijas Taekvondo federācija

CV

31.

Lisovska Kristīne

Latvijas Jātnieku federācija 

CV

32.

Loginovs Leonīds 

Latvijas Burāšanas savienība

CV

33.

Lungevičs Agris

Latvijas Biatlona federācija

CV

34.

Minusa Inguna

Latvijas Volejbola federācija

CV

35.

Nātriņš Daniēls

Latvijas Regbija federācija

CV

36.

Paipala Daina

Latvijas Svarcelšanas federācija

CV

37.

Platonovs Aivars 

Latvijas Peldēšanas federācija

CV 

38.

Prūsis Sandis

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija

CV

39.

Stobovs Edgars

Latvijas Loka šaušanas federācija

Latvijas Paukošanas federācija

CV

40.

Šneps Edgars

Latvijas Basketbola savienība

CV

41.

Taima Maruta

Latvijas Džudo federācija

CV

42.

Tauniņa Ieva

Latvijas Skeitborda federācija

CV

43.

Tints Aivis 

Latvijas Sērfošanas un SUP federācija

CV

44.

Trukšāns Mārtiņš

Latvijas Kērlinga asociācija

CV

45.

Tunte Arnis

Latvijas Volejbola federācija

CV

46.

Vilciņa Marita

Latvijas Šaušanas federācija

CV

47.

Vīksna Dina

Latvijas Modernās pieccīņas federācija

Latvijas Riteņbraukšanas federācija

CV

48.

Vītoliņš Harijs

Latvijas Hokeja federācija

CV

49. 

Zakreševskis Arturs 

Latvijas Futbola federācija

CV

50.

Zaļais Kristaps

Latvijas Galda tenisa federācija

CV

51. 

Zaļupe Diāna

Latvijas Kanoe federācija

CV

52.

Zeļonijs Vsevolods

Latvijas Džudo federācija

CV

53.

Zvirbulis Armands

Latvijas Sporta cīņas federācija

CV

*Kandidāti sarindoti alfabēta secībā.