Esi sveiks, skolotāj!

Rimi arī šogad aicina visus nezaudēt optimismu, būt veselīgiem un kustīgiem, tāpēc izsludinām pieteikšanos projektam “Sporto Visa Klase Rimi izaicinājums 2022”!

Šis laiks sporta dzīvē ir īpašs ar to, ka pusgada laikā notiek divas Olimpiskās spēles. Tas mūs mudina būt vēl aktīvākiem, iedvesmojot ikvienu, lai veselīgs dzīvesveids Latvijā kļūtu par pašsaprotamu normu.

Esam ļoti lepni par mūsu sportistu startiem Tokijas Olimpiskajās spēlēs, jo īpaši par mūsu zelta komandu 3x3 basketbolā – Agni Čavaru, Edgaru Krūmiņu, Kārli Lasmani un Nauri Miezi. Oktobrī Rimi kļuva par Latvijas 3x3 basketbola izlases galvenajiem atbalstītājiem, tāpēc ar prieku varam paziņot, ka arī basketbolisti ir aktīvi iesaistījušies šā gada izaicinājumā!

Arī šogad projekts norisināsies attālināti, bet, kā jau zinām, tas netraucē nodrošināt aizraujošus un vērtīgus izaicinājumus katram. Šoreiz Jums tiks nosūtīts trīs nedēļu kalendārs ar 15 uzdevumiem video formātā (pieci uzdevumi katru nedēļu), kuros šovmeņa Renāra Zeltiņa vadībā mūsu 3x3 basketbola komandas puiši izaicinās skolēnus trīs dažādās tēmās: SPORTS, UZTURS un EMOCIONĀLĀ VESELĪBA.

Skolēni uzdevumus veiks atsevišķi – katrs kopā ar savu ģimeni, bet uzdevumos iegūtie punkti tiks saskaitīti visai klasei kopā.

Izaicinājuma noslēgumā tiks noteiktas trīs labākās klases divās klašu grupās:

•           2.–3. klase;

•           4.– 6. klase.

Balvās būs Rimi dāvanu kartes 100 EUR vērtībā un Latvijas 3x3 basketbola izlases ciemošanās pie vienas klases katrā klašu grupā.

Komunikācija par projekta izaicinājumiem notiks tikai un vienīgi ar skolotāju palīdzību un starpniecību. Visa informācija par to, kā un kad ir veicami uzdevumi, tiek nodota atbildīgajam skolotājam uz e-pastu, kas tiks norādīts reģistrējoties.

Pieteikšanās dalībai no 06.01.2022.–23.01.2022.

Reģistrācijas anketu meklējiet šeit

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties, rakstot uz e-pastu: [email protected]