Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) ārkārtas dalībnieku sapulcē 2023. gada nogalē, 29. decembrī, tika pieņemts lēmums par LOV valdes locekli iecelt Daniēlu Nātriņu. 

Jau iepriekš minēts, ka sākotnēji konkurss noslēdzies bez rezultātiem, tomēr Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) un Izglītības un zinātnes ministrijai izdevās rast kompromisu. Tas paredz, ka LOV turpinās vadīt divi valdes locekļi, tādējādi nodrošinot līdzsvarotu LOV dalībnieku interešu pārstāvību. Otra valdes locekļa pienākumu pildīs līdzšinējā LOV valdes locekle Līga Cīrule.

Kā Daniēla Nātriņa galvenā priekšrocība amatam tiek uzskatīta ikgadēja pieredze sporta infrastruktūras projektu vadībā. D. Nātriņš ir valdes priekšsēdētājs Latvijas Nacionālajā sporta centrā, kur fokusējies uz organizācijas saimnieciskās darbības vadību. Bijis arī valdes loceklis “Kultūras un sporta centrā “Daugavas stadions”” un Tenisa centrā “Lielupe”. Viņam ir pieredze kā juridiskās nodaļas vadītājam Starptautiskajā lidostā “Rīga”.

SIA “Latvijas Olimpiskā vienība” (LOV) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kurā ir trīs dalībnieki IZM (29.04423 %); biedrība “Latvijas Olimpiskā komiteja” (LOK) (59.95979 %); LSPA (10.99598 %). LOV mērķis atbilstoši Sporta likumā noteiktajam ir valsts labāko sportistu individuālajos olimpiskajos sporta veidos sagatavošanos dalībai olimpiskajās spēlēs. Šī mērķa īstenošanai arī LOV tiek finansēts no IZM puses. LOV ir būtiska loma Latvijas labāko sportistu sagatavošanā olimpiādēm, tāpēc finanšu līdzekļu pārskatāms izlietošanas process ir nozīmīgs, lai šo mērķi sasniegtu.