Pirmajā setā Graudiņa/Ozoliņa no 6:7 spēja panākt 11:7, taču pretinieces nebija gatavas piekāpties un pievilka līdz 11:12. Seta turpinājumā latvietes neļāva izlīdzināt rezultātu un no 16:15 panāca 21:16. Otrajā setā austrietes sasparojās, un mūsējās nonāca iedzinējos (8:11), turpinājumā rezultāts līdzsvarojās (13:13). Uz beigām pretinieces atkal ieguva pāris punktu pārsvaru, pēc 18:20 mūsējās guva divus punktus pēc kārtas, tomēr izskaņā veiksme smaidīja pieredzējušākajām, zaudējums - 21:23. Izšķirošā trešā seta sākumā nebija pārāk labi (4:6), taču tūlīt tika panākts līdzsvars un minimāla vadība (7:6), un pēcāk Ozoliņas uzbrukums jau deva kāroto divu punktu pārsvaru (10:8). Mača galotnē mūsējās bija krietni labākas - uzvara setā (15:9) un arī mačā (2-1).

Kā jau ziņots, Latvijas pludmales volejbola sievietes turnīrā tika izsētas ar 31.numuru, kas mūsu meitenēm grupā deva visai cienījamas pretinieces. Pirmajā turnīra spēlē vakar latvietes piekāpās čehietēm Diānai Zolnerčikovai un Martinai Jakubsovai (#2) - trijos setos (21:17, 18:21, 9:15), kā arī zaudēja itālietēm Laurai Džombini / Džūlijai Toti (#15) - atkal trijos setos (17:21, 21:15, 13:15).