Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” sastāva paziņošana notiks pirmdien, 22.janvārī, pulksten 14:30, LOK ģenerālsponsora “Latvijas Mobilā telefona” galvenajā birojā (Rīgā, Ropažu ielā 6). Preses konferencē piedalīsies LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers, kā arī LOK Izpildkomitejas locekļi un ziemas sporta veidu federāciju vadītāji.

Mediju ievērībai – lai piedalītos preses konferencē, Jums uz e-pastu: [email protected], ir jāatsūta pieteikums par dalību pasākumā, norādot žurnālista vārdu un uzvārdu, kā arī pārstāvētā medija nosaukumu. Lai iekļūtu “Latvijas Mobilā telefona” telpās, Jums būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte vai autovadītāja apliecība).

Ziemas sporta veidu federācijas apstiprināšanai LOK Izpildkomitejas sēdē iesniedz sarakstus ar sporta veidu atlētiem, treneriem un apkalpojošo personālu, sakārtojot tos prioritārā secībā. 22.janvārī, LOK Izpildkomitejas sēdē, iesniegtie saraksti tiks izmantoti par pamatu Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” sastāva apstiprināšanai.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri AS “Latvenergo”, SIA “LDz Cargo” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.