Līdz ar to LOK, Riteņbraukšanas federācija, Vieglatlētikas savienība, Airēšanas federācija, Kanoe federācija, kā arī Biatlona federācija un pludmales volejbolists [olympian id="462" name="Mārtiņš Pļaviņš"] šodien, 12.janvārī “Moller Auto Krasta” autosalonā, Krasta ielā 54, aicināja uz tikšanos, lai mediju pārstāvjus informētu par noslēgto sadarbību un nākotnes plāniem.

“Sportistiem ļoti bieži nākas veikt garus pārbraucienus no vienām sacensībām uz otrām, tāpēc ir prieks, ka LOK un “Moller Auto Krasta” ir izdevies rast iespēju piedāvāt un nodrošināt Latvijas Olimpiskās komandas kandidātus ar mūsdienīgu, izcilas kvalitātes Volkswagen markas auto transportu. Prieks par ieguldīto darbu un esmu pārliecināts, ka šis ieguldījums nesīs augļus nākotnē. Šāda pretimnākšana sportistiem no “Moller Auto Krasta” puses ir neatsverama, jo tas, pirmkārt, ir svarīgi sportistiem, tas ceļ Olimpiešu kopējo tēlu, pašapziņu, kā arī šis piedāvājums motivēs strādāt cītīgāk,” izsakās LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Novērtējot Latvijas sportistu sniegumu, “Moller Auto Krasta” ir izvēlējies atbalstīt Olimpiešus, sniedzot tehnisku atbalstu ceļā uz Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro 2016 un Phjončhana 2018. Treniņi un ceļš turp ir tikpat svarīgs kā pati dalība šāda mēroga sacensībās, tādēļ, nodrošinot augstākās kvalitātes komfortu un transportu, “Moller Auto Krasta” ir nolēmusi ar jaunām Volkswagen automašīnām atbalstīt Latvijas labākos sportistus.

“Moller Auto Krasta”, novērtējot sportistu sasniegumus iepriekšējās sezonās, kļuvis par atbalstītāju LOK un vairākām Olimpisko sporta veidu federācijām,  piešķirot lietošanā septiņas jaunas Volkswagen automašīnas. “Moller Auto Krasta” autosalona vadītāja Izīda Gerkena pauž gandarījumu par sadarbības projektu: „Mēs ceram, ka sportistiem piešķirtās automašīnas atvieglos ikdienu un viņi varēs daudz vieglāk un efektīvāk parādīt savu sniegumu dažādās sacensībās, gatavojoties nozīmīgākajām sacensībām – Olimpiskajām spēlēm.” 

Kā pirmā, pie Volkswagen Multivan mikroautobusa jau pirms Ziemassvētkiem tika Latvijas Biatlona federācija un labākais mūsu biatlonists [olympian id="559" name="Andrejs Rastorgujevs"] un viņa treneris Intars Bērkulis, kā arī pie jaunā Volkswagen Golf Sportsvan stūres sēdās pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.

Savukārt šodien Volkswagen markas mikroautobusa atslēgas tika pasniegtas Riteņbraukšanas federācijai, Vieglatlētikas savienībai, Airēšanas federācijai, kā arī Kanoe federācijai un to labākajiem sportistiem, Latvijas Olimpiskās komandas kandidātiem – [olympian id="588" name="Edžum Treimanim"] Kristenam Krīgeram, [olympian id="590" name="Rihardam Veidem"] un trenerim [olympian id="451" name="Ivo Lakučam"] (BMX riteņbraukšaana); [olympian id="574" name="Madarai Palameikai"] un [olympian id="550" name="Laurai Ikauniecei-Admidiņai"] (vieglatlētika); Robertam Akmenim un Dagnim Iļjinam (smaiļošana/kanoe airēšana); Elzai Gulbei, Gintam Zundem un Dairim Adamaitim (airēšana).